Účet CPIV
Získejte certifikát inkluzívní školy
„Jak si na škole pomáháme“ aneb „Děti kreslí děti“
Zúčastněné školy: ZŠ a MŠ Ostravská, Český Těšín ... ZŠ a MŠ P. Bezruče, Třinec ... ZŠ Petlérská, Klášterec nad Ohří ... ZŠ Mládežnická, Litvínov-Hamr ... ZŠ Dubá ... ZŠ Nová, Ústí nad Labem-Střekov ... ZŠ Máchovo náměstí, Děčín ... ZŠ Nový Bor-Arnultovice ... MŠ Chodová Planá ... MŠ Vrčeň
CPIV Plzeň: Velikonoční odpoledne v ZŠ a MŠ Nečtiny
Napsal uživatel Plzeň   
Velikonoční odpoledne v Základní a mateřské škole Nečtiny

18. dubna 2011 proběhla v Základní a mateřské škole Nečtiny diskuse pod vedením speciální pedagožky CPIV Plzeň Mgr. Lucie Hlávkové na téma domácí příprava. Beseda byla určená jak pro rodiče žáků a dětí školy, tak pro pedagogy školy.
Jako vždy si každý účastník besedy odnesl praktické materiály s radami a tipy pro zkvalitnění domácí přípravy školáků. Nechyběly konkrétná ukázky práce s žáky a ke slovu se dostala také ukázka řady odborných publikací a pomůcek, zlepšujících kvalitu domácí přípravy dětí (i těch se specifickými poruchami učení).
Mgr. Hlávková spolu s psycholožkou plzeňského CPIV Mgr. Zdeňkou Vařenkovou provedly ještě před besedou několik odborných konzultací s jednotlivými rodiči žáků.
Měli jsme štěstí, že jsme do nečtinské školy byly pozváni právě před Velikonocemi, protože právě u příležitosti blížících se svátků jara připravili žáci a učitelé školy velikonoční jarmark, plný krásných výrobků a zboží. Nejvíce jsme obdivovali výrobky žáků školy (jak ty s velikonoční tématikou, tak i jejich vystavené soutěžní obrázky). Několik z nich si můžete prohlédnout ve fotogalerii tohoto článku i vy!

Pracovníci Centra podpory inkluzivního vzdělávání v Plzni děkují za příležitost k návštěvě školy, velikonočního jarmarku, za dárečky i za příjemně strávené předvelikonoční odpoledne!
 
Logo Evropský sociální fond Logo Evropská unie Logo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Logo Vzdělávání pro konkurenceschopnost

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁVÁNÍ

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky


MyMaemo.eu
Seriál web